REPREZENTANT VANZARI ZONA (Cod: 0295)

mediu environmentCompania angajatoare activeaza in domeniul cercetarii si analizei de laborator (analize chimice si microbiologice, analize de aer si emisii, analize sol, apa etc) si este parte a celui mai mare grup de laboratoare la nivel global.

Aria de vanzari: judetele: PH, AG, DB, IL, BZ , IF, si Bucuresti

Responsabilitati:

  • Se documenteaza in legatura cu piata relevanta privind serviciile si soluțiile oferite de companie

  • Realieaza activitati de prospectare a pietei, identifica si abordeaza potenialii clienti

  • Prezinta produsele si serviciile companiei catre potetialii clienti

  • Realizeaza oferta si pariticipa la procesul de negociere

  • Este responsabil/a de incheierea procesului de vanzare

  • Promoveaza brandul de companie si soluțiile acesteia in piata

  • Realizeaza targetul de vanzari

  • Mentine o evidenta clara si consecventa a clientilor, a vanzarilor si rezultatelor proceselor de vanzare

Profil:

  • Experienta anterioara in vanzari, B2B

  • Orientare catre rezultate

  • Orientare catre client, bune abilitati de gestionare a relatiei cu clientii

  • Bune abilitati de comunicare exprimare clara a ideilor, opiniilor informatiilor factuale, cu tact si rabdare

  • Bune abilitati de managementul timpului si resurselor, organizarea activitatii

  • Bune abilitati de negociere

  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate de deplasare în zona alocată

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul pe office@talentreserve.ro sau sa completati formularul de aplicare de mai jos.

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmail
Location: PLOIESTI

To submit your application please complete the form below. Fields marhed with an asterisk * are required. When you have finished click Apply at the bottom of this form.