REPREZENTANT VANZARI SERVICII SI PUBLICITATE ONLINE (Cod 0301)

  • Postat pe 14 May 2019
  • Media / publicatii
  • Bucuresti, Romania

Pentru unul din cele mai importante grupuri media din Romania, recrutam persoana potrivita pentru rolul de REPREZENTANT VANZARI pentru vanzare servicii media si publicitate online.

Jobul presupune atat munca de birou, cat si de teren (vizite la clienti, participare la evenimentele de business organizate de grup).

Responsabilitati:

  • Promoveaza si vinde spatii publicitare pe site-urile din portofoliul grupului;
  • Asigura consultanta clientilor in ceea ce priveste alegerea celui mai potrivit pachet de servicii din cele existente;
  • Negociaza si incheie contracte/parteneriate;
  • Interactioneaza cu dep. Marketing si Online Services in vederea implementarii proiectelor speciale, conform cerintelor clientilor.

Profil:

  • Experienta anterioara in vanzari minim 2 ani;
  • Experienta in vanzarea de servicii si / sau publicitate online – avantaj;
  • Capacitate de control si organizare;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Cunostinte limba engleaza nivel avansat;
  • Cunostinte operare pc nivel avansat

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul pe office@talentreserve.ro sau sa completati formularul de aplicare de mai jos.