AREA SALES MANAGER – instalatii (BUCURESTI)

  • Postat pe 15 Nov 2019
  • Instalatii pentru constructii

Compania angajatoare este unul dintre cei  mai mari distribuitori de instalatii pentru constructii din tara (sanitare, termice, echipamente), cu istoric, gama variata de produse, stabilitate si preocupare pentru dezvoltarea si bunastarea angajatilor sai.

Recrutam persoana potrivita pentru rolul de AREA SALES MANAGER – instalatii, in BUCURESTI

Responsabilitati

  • Vanzarea produselor si echipamentelor din portofolil de produse ale companiei
  • Consilierea tehnica in vederea alegerii solutiei optime care sa raspunda nevoilor clientilor
  • Oferirea celei mai bune experiente de vanzare clientilor
  • Propunerea de solutii potrivite privind instalatiile
  • Oferire consultanta tehnica clientilor B2B sau clientilor finali
  • Colaborare cu colegii din diverse departamente pentru realizarea ofertelor si finalizarea vanzarilor
  • Utilizarea instrumentelor de organizarea a activitatii, raportare si planificare
  • Dezvoltare profesionala permanenta

Profil

  • Bune abilitati de interrelationare
  • Persuasiunie
  • Adaptabilitate
  • Orientare catre atungerea rezultatelor
  • Motivatie pentru lucru domeniul instalatiilor
  • Curiozitate si disponibilitate pentru invatare continua
  • Orientare catre dezvoltarea de relatii durabile cu clientii
  • Onestitate, etica
  • Permis de conducere catreg.B si disponibilitate de deplasare pe teren

Pentru mai multe joburi te invitam pe pagina de joburi a agentiei TALENT RESERVE

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul pe office@talentreserve.ro sau sa completati formularul de aplicare de mai jos.

Bucuresti, Romania
View on Maps