INGINER SERVICE GENERATOARE, COD 0225

Pentru unul din cei mai cunoscuti integratori de Data Centere, DatGeneratora Centere Mobile si sisteme de Power Back-up, si un furnizor bine cunoscut de echipamente de electro-alimentare de siguranta: UPS-uri, Generatoare, Baterii, Redresori., recrutam persoana potrivita pentru postul de Inginer Service Generatoare, job locat in Bucuresti.

Responsabilitati

- Servicii de instalare, service si reparatii Generatoare ( si alte echpamnete din portofoliu companiei)

- Punere in functiune si testare echipamente instalate

- Documentatie service (procese verbale, divize de interventii si reparatii, etc)

- Gestionarea stocului de piese de schimb, completarea acestuia in caz de nevoie si pastrarea unui baze de date tehnice

- Suport tehnic pentru echipele de service (gestionarea problemelor ce apar si solutionarea acestora)

 Profil

- Experienta minim 5 ani in instalarea, configurarea, intretinerea si repararea de Generatoare Diesel

- Experienta de lucru cu echipele de electro-alimentare (tablouri electrice, UPS-uri, baterii) – reprezinta avantaj

- Absolvent de studii tehnice superioare

- Permis de conducere categoria B

- Cunostinte medii/ bune de limba engleza (scris si vorbit)

- Autorizare ANRE IIA si IIB- reprezinta un avantaj

- Capacitatea de a citi si interpreta scheme electrice

- Disponibilitate deplasari in teritoriu, disponibilitate program prelungit (ocazional)

Beneficii

- Pachet salarial motivant

- Telefon mobil

- Laptop

- Masina de serviciu

- Bonusuri in functie de performante

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul pe office@talentreserve.ro sau sa completati formularul de aplicare de mai jos

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmail

To submit your application please complete the form below. Fields marhed with an asterisk * are required. When you have finished click Apply at the bottom of this form.